با تشکر از اعتماد شما و ثبت سفارش در وبسایت پرنس شو

این صفحه جهت پیگیری سفارشات شما منتشر شده است تا شما کاربران عزیز پزنس شو بتوانید بدون نیاز به ارتباط با پشتیبانی از وضعیت سفارش خود مطلع شوید.
جهت تحویل صحیح مرسوله خود پیشنهاد می شود که حتما صفحه مراحل تحویل کالا را مشاهده بفرمائید.
شضما میتوانید با کلیک بر روی متن بنفش و یا صفحه مراحل تحویل کالا موجود در پایین صفحه، این مهم را مطالعه بفرمائید تا بتوانید مرسوله خود را به روش صحیح تحویل بگیرید و چنانچه مرسوله شما دچار خسارت شده باشد بتوانید خسارت خود را از شرکت توزیع کننده مرسوله دریافت و جهت دریافت دوباره سفارش اقدام بفرمائید.

قسمت های مهم بخش پیگیری سفارش به شرح زیر می باشد.

  1. اولین قسمت که به صورت رنگی در بالای بخش پیگیری سفارش نمایش داده می شود شرایط کنونی سفارش شماست که نشان میدهد سفارش شما در چه مرحله ایست(در حال انجام-تحویل به پیک-پیش پرداخت-لغو شده و …)
  2. شماره سفارش در حال پیگیری
  3. تاریخ ثبت سفارش و تاریخ تحویل مرسوله به شرکت توزیع مرسوله
  4. بخش اطلاعات بیشتر که یکی از مهم ترین بخش هایی است که در بخش پیگیری سفارش وجود دارد
    در این قسمت اطلاعات کلی سفارش شما به نمایش درآمده است مانند:شماره پیگیری، تاریخ تحویل به شرکت توزیع و نام شرکت توزیع کننده؛ در ادامه محصولاتی را مشاهده خواهید کرد که سفارش ثبت کرده اید و تیم پرنس شو سفارش شما در کوتاه ترین زمان ممکن آماده کرده و تحویل شرکت توزیع خواهد داد.
    در این بخش قسمتی وجود دارد که برای هر سفارش کاملا منحصر به فرد است که در این قسمت عکس محصولات شما قبل از بسته بندی و مرسوله شما در حین تحویل به شرکت های توزیع کننده است و شما میتوانید به استناد به این تصاویر، در جهت اقدام به دریافت خسارت بفرمائید.
  5. قسمت آخر بارکد پستی تعریف شده برای مرسوله و همچنین شرکت توزیع کننده درج شده است.